Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Sponsors

Overzicht trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kessel United GEW. U6 17.00 - 18.00 Rob VAN DEN BERGHE
  • B
  • -
Kessel United GEW. U7 17.00 - 18.00 Eric JANSSENS
  • B
  • -
Kessel United GEW. U7 B 18.00 - 19.15 Nick LEMBREGTS
  • B
  • -
Kessel United GEW. U7 A 18.00 - 19.15 Kris DE BIE
  • B
  • -
Kessel United GEW. U11 B 18.30 - 19.45 Jozef VAN HOYLANDT
  • B
  • start training 2e week augustus
Kessel United GEW. U12 A 18.30 - 19.45
  • B
  • -
Kessel United GEW. U12 B 18.30 - 19.45 Jozef VAN HOYLANDT
  • B
  • -
Kessel United GEW. U13 A 18.30 - 20.00
  • B
  • -
Kessel United GEW. U13 B 18.30 - 20.00
  • B
  • -
Kessel United GEW. RESERVEN B 19.30 - 21.00 Jeroen RITS
  • B
  • -
Kessel United GEW. U21 20.00 - 21.30 Tom VAN DEN BROECK
  • B
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kessel United GEW. U10 A 18.00 - 19.30
  • B
  • -
Kessel United GEW. U10 B 18.00 - 19.30
  • B
  • -
Kessel United GEW. U11 A 18.15 - 19.30
  • B
  • -
Kessel United GEW. U15 B 18.30 - 19.45
  • B
  • -
Kessel United GEW. U15 18.30 - 20.00 Jozef VAN HOYLANDT, Kevin CUYPERS
  • B
  • -
Kessel United 19.30 - 21.00 Tim Van den Eeden, Koenraad D'HELDT
  • B
  • 3
  • -
Kessel United GEW. RESERVEN A 19.30 - 21.00
  • B
  • 3
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kessel United GEW. U15 B 15.30 - 16.45
  • B
  • -
Kessel United GEW. U11 A 16.00 - 17.15
  • B
  • -
Kessel United Keepers 16.00 - 18.00 Kevin CUYPERS
  • B
  • JEUGDGROEP 1 : 16u-17u
    JEUGDGROEP 2 : 17u-18u
Kessel United GEW. U6 17.00 - 18.00 Rob VAN DEN BERGHE
  • B
  • -
Kessel United GEW. U7 B 17.45 - 19.00 Nick LEMBREGTS
  • B
  • -
Kessel United GEW. U7 A 17.45 - 19.00 Kris DE BIE
  • B
  • -
Kessel United GEW. U9 A 18.00 - 19.30 Kris DE BIE
  • B
  • -
Kessel United GEW. U9 B 18.00 - 19.30 Nick LEMBREGTS
  • B
  • -
Kessel United GEW. U8 A 18.15 - 19.15
  • B
  • -
Kessel United GEW. U8 B 18.15 - 19.15
  • B
  • -
Kessel United GEW. U9 18.30 - 19.45 Vincent AMEYE
  • B
  • -
Kessel United GEW. U17 19.30 - 21.00 Roel VERBIST, Philip WELTERS
  • B
  • -
Kessel United GEW. U21 20.00 - 21.30 Tom VAN DEN BROECK
  • B
  • -
Kessel United GEW. RESERVEN B 20.00 - 21.30 Jeroen RITS
  • B
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kessel United GEW. U7 17.00 - 18.00 Eric JANSSENS
  • B
  • -
Kessel United GEW. U8 A 18.15 - 19.15
  • B
  • -
Kessel United GEW. U8 B 18.15 - 19.15
  • B
  • -
Kessel United GEW. U9 18.30 - 19.45 Vincent AMEYE
  • B
  • -
Kessel United GEW. U11 B 18.30 - 19.45 Jozef VAN HOYLANDT
  • B
  • start training 2e week augustus
Kessel United GEW. U12 A 18.30 - 19.45
  • B
  • start training 2e week augustus
Kessel United GEW. U12 B 18.30 - 19.45 Jozef VAN HOYLANDT
  • B
  • -
Kessel United GEW. U13 B 18.30 - 20.00
  • B
  • -
Kessel United GEW. U13 A 18.30 - 20.30
  • B
  • -
Kessel United 20.00 - 21.30 Tim Van den Eeden, Koenraad D'HELDT
  • B
  • 3
  • -
Kessel United GEW. RESERVEN A 20.00 - 21.30
  • B
  • 3
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kessel United GEW. U9 A 17.00 - 18.00 Kris DE BIE
  • B
  • -
Kessel United GEW. U9 B 17.00 - 18.00 Nick LEMBREGTS
  • B
  • -
Kessel United GEW. U10 A 17.30 - 18.30
  • -
Kessel United GEW. U10 B 17.30 - 18.30
  • -
Kessel United GEW. U15 18.30 - 20.00 Jozef VAN HOYLANDT, Kevin CUYPERS
  • B
  • -
Kessel United GEW. U17 19.30 - 21.00 Roel VERBIST, Philip WELTERS
  • B
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!